Chromování novým způsobem, kterým můžete konkurovat komukoliv | Projekty | TrhNapadu.cz

Chromování novým způsobem, kterým můžete konkurovat komukoliv

Dobrý den.
Nikdy jsem nevěřil, ani nedoufal, že já, bych si někdy založil živnost. Jelikož mne baví práce s barvami, mám rád motocykly i automobily a vše kolem nich, začal jsem lakovat různé díly známým a podobně. A to pouze ze známosti a bez jakých-koliv zkušeností. Poté jsem já sám hledal způsob, jak si na motocyklu něco pochromovat. Jednalo se především o plasty. Narazil jsem na metodu vakuového naprašování. Vyzkoušel jsem ji, vzhled byl nádherný, ALE pouze asi 6 měsíců. Poté vše zhnědlo a oloupalo se. Jelikož mám rád práci s laky a pistolemi, stále jsem zkoumal, jak nastříkat chrom. Je spousta napodobenin ale ty vždy zešedli, nebo se jedná o dekoraci, která nelze použít v exteriéru.
Poté vše přišlo. Metoda chromování nástřikem.Nevěřil jsem vlastním očím, když jsem ji v USA uviděl. Říkal jsem si že je to nějaký blud. Až jsem se rozhodl, přístroj objednat. Jedná se o sloučeniny různých solí a podobně. Říkáte si, to je hloupost. Ještě k tomu je to na vodní bázi….OMYL. Jedná se o pokovení JAKÉHO-KOLIV materiálu. Plasty, hliník, kovy, porcelán, keramika a třeba i beton a podobně. Nejste omezeni velikostí jako galvanovny, nejste omezeni barvou chromu, takže můžete například zlatit, můžete si dovolit mnohem nižší ceny než konkurence. Pochromovat jeden díl vám trvá cca 5 minut. Pochromování je pružné, odolné vůči otěru, vydrží teploty do 350 C0. Po roce zkoušení a podobných pokusech, jsem se rozhodl založit si živnost na tuto činnost a to díky tomu, že bylo spousta kamarádů a známých, kteří mě natloukli do hlavy to, ať neváhám ani minutu, že po tom bude poptávka. Měli pravdu. Založil jsem web, který během týdne vyskočil na první příčky vyhledávačů po zadání slov např. CHROMOVÁNÍ PLASTŮ apod. Najednou se rozdrnčel telefon a každý den lidé volají že mají o tuto službu zájem. Dokonce i firma, kterou nejmenuji úmyslně kvůli skryté reklamě, mě nabídla spolupráci a zakázky za 1 mil. Ročně (mohu doložit). Jelikož tuto činnost provádím v upravených prostorách doma a již jsou nedostačující, hledám touto cestou investora, který by byl ochoten investovat do zakoupení lakovacího boxu. Je možná i nějaká spolupráce pokud by byl zájem. Na webu www.chromepower.cz je více informací, fotografií a také video s ukázkou postupu.
Pokud by někdo měl zájem, neváhejte mne kontaktovat na leschinger@email.cz
POUŽITÍ
AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL, DEKORACE DO INTERIÉRU I EXTERIÉRU, BYTOVÉ DOPLNKY,MOTOCYKLOVÝ PRŮMYSL, LAKOVNY, NEBO NAPŘ. CHRMOVÉ OBKLADY, KTERÉ ZDE NIKD NEVYRÁBÍ A T V JAKÉ KOLIVBARVĚ A MNOHO A MNOHO JINÝCH ODVĚTVÍ.
PS: Můj vynaložený kapitál do této činnosti je prozatím necelých 250 000 kč. Polivina se mi vrátila během necelých 3 měsíců. Ale pokud by byl lakovací box, mohl bych přijímat zakázky od větších společností, a návratnost by byla určitě mnohem rychlejší. Prozatím nemám dostatek prostoru, abych mohl přijímat zakázky po tísíci kusech. A že nabídek nebylo zrovna málo.....
Zakázky které mi nabídla nejmenovaná fira by měi putovat až d Dubaje
od 1.000.000,- Kč
do 5.000.000,- Kč
Projekt neobsahuje žádné novinky.
Projekt neobsahuje žádné příspěvky v diskuzi.

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Napište autorovi projektu

Pro kontaktování autora projektu se musíte přihlásit.
Confirm